Forma intrarii

Facebook

Imn FCSR

Calendar

«  Septembrie 2017  »
LuMaMieJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Banner FCSR


Program

Etapa 12 - duminica, 16.03.2014 - ora 11:00
Spicul Tamaseni - Viitorul Sabaoani 
Bradul Roznov - Victoria Horia 
Viitorul Podoleni - Bradul Borca 
Speranta Raucesti - LPS Roman 
Vointa Ion Creanga - Siretul Doljesti 
Energia Pingarati - Moldova Cordun 

Etapa 13 - duminica, 23.03.2014 - ora 11:00
Energia Pingarati - Spicul Tamaseni 
Moldova Cordun - Vointa Ion Creanga 
Siretul Doljesti - Speranta Raucesti 
LPS Roman - Viitorul Podoleni 
Bradul Borca - Bradul Roznov 
Victoria Horia - Viitorul Sabaoani 

Etapa 14 - duminica, 30.03.2014 - ora 11:00
Spicul Tamaseni - Victoria Horia 
Viitorul Sabaoani - Bradul Borca 
Bradul Roznov - LPS Roman 
Viitorul Podoleni - Siretul Doljesti 
Speranta Raucesti - Moldova Cordun 
Vointa Ion Creanga - Energia Pingarati 

Etapa 15 - duminica, 06.04.2014 - ora 11:00
Vointa Ion Creanga - Spicul Tamaseni 
Energia Pingarati - Speranta Raucesti 
Moldova Cordun - Viitorul Podoleni 
Siretul Doljesti - Bradul Roznov 
LPS Roman - Viitorul Sabaoani 
Bradul Borca - Victoria Horia 

Etapa 16 - duminica, 13.04.2014 - ora 11:00
Spicul Tamaseni - Bradul Borca 
Victoria Horia - LPS Roman 
Viitorul Sabaoani - Siretul Doljesti
Bradul Roznov - Moldova Cordun 
Viitorul Podoleni - Energia Pingarati 
Speranta Raucesti - Vointa Ion Creanga 

Etapa 17 - simbata, 19.04.2014 - ora 11:00
Speranta Raucesti - Spicul Tamaseni 
Vointa Ion Creanga - Viitorul Podoleni 
Energia Pingarati - Bradul Roznov 
Moldova Cordun - Viitorul Sabaoani 
Siretul Doljesti - Victoria Horia 
LPS Roman - Bradul Borca 

Etapa 18 - duminica, 27.04.2014 - ora 11:00
Spicul Tamaseni - LPS Roman 
Bradul Borca - Siretul Doljesti 
Victoria Horia - Moldova Cordun 
Viitorul Sabaoani - Energia Pingarati 
Bradul Roznov - Vointa Ion Creanga 
Viitorul Podoleni - Speranta Raucesti 

Etapa 19 - duminica, 04.05.2014 - ora 11:00
Viitorul Podoleni - Spicul Tamaseni 
Speranta Raucesti - Bradul Roznov 
Vointa Ion Creanga - Viitorul Sabaoani 
Energia Pingarati - Victoria Horia 
Moldova Cordun - Bradul Borca 
Siretul Doljesti - LPS Roman 

Etapa 20 - duminica, 11.05.2014 - ora 11:00
Spicul Tamaseni - Siretul Doljesti 
LPS Roman - Moldova Cordun 
Bradul Borca - Energia Pingarati 
Victoria Horia - Vointa Ion Creanga 
Viitorul Sabaoani - Speranta Raucesti 
Bradul Roznov - Viitorul Podoleni 

Etapa 21 - miercuri, 14.05.2014 - ora 16:00
Bradul Roznov - Spicul Tamaseni 
Viitorul Podoleni - Viitorul Sabaoani 
Speranta Raucesti - Victoria Horia 
Vointa Ion Creanga - Bradul Borca 
Energia Pingarati - LPS Roman 
Moldova Cordun - Siretul Doljesti 

Etapa 22 - duminica, 18.05.2014 - ora 11:00
Spicul Tamaseni - Moldova Cordun 
Siretul Doljesti - Energia Pingarati 
LPS Roman - Vointa Ion Creanga 
Bradul Borca - Speranta Raucesti 
Victoria Horia - Viitorul Podoleni 
Viitorul Sabaoani - Bradul Roznov.

Sponsori

___________________________

Publicitate

Alte site-uri

___________________________ ___________________________ ___________________________ ___________________________ ___________________________ ___________________________

Fotbalul mare

Cauta

Statistics

Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0
__________________________