14151617181920
21222324252627
28293031

Principala » 2011 » Martie » 19

Speranta Raucesti a încheiat cu o victorie turul de campionat,meciul din deplasarea de la Tamaseni împotriva celor de la Siretul Adjudeni s-a încheiat cu scorul de 4-1 în favoarea "Speranței"(1-2 la pauza),după ce gazdele au reușit sa deschidă scorul din penalty în urma unui henț în careu făcut de Cucos Valerian.
  Golurile Sperantei au fost înscrise de Alexandrut Tudor,Chiriac Tudor,Tampau Marius și Vitali Calistru.
 Primul 11 al Sperantei:Tănase Iulian,Tampau Marius,Cozma Iry,Cucos Valerian,Badarau Claudiu,Paval Ilie,Rosu Costin,Vitali Calistru,Chiriac Tudor,Apostol Andrei și Alexandrut Tudor.In repriza a doua au mai evoluat ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 4041 | Added by: milanez | Date: 2011-Mar-19 | Comments (1)