13141516171819
20212223242526
27282930

Principala » 2011 » Iunie » 08

Astăzi ,Miercuri 8 iunie la ora 18:00 Speranța Raucesti a disputat ultimul meci al sezonului 2010-2011 al campionatului județean de fotbal contra celor de la Siretul Adjudeni.Din păcate,acest ultim meci nu a coincis cu o victorie a "Speranței",scorul la finalul celor 90 de minute fiind 3-3(1-1 la pauza).
 Meciul a început cu o întîrziere destul de mare,la 18:25,cu 25 minute mai tîrziu decît ora inițiala deoarece oaspeții au ajuns chiar cînd meciul ar fi trebuit sa înceapă,dar și din cauza unor muncitori care lucrează la șantierul noii baze sportive de la Raucesti.
 In cele din urma,meciul a început,in primele minute de joc oaspeții păreau mai dornici de a ataca decît jucătorii noștri,însa fazele lor de atac s-au încheiat fără a pune în pericol poarta noastră.Primul gol a venit în minutul 25 cînd în urma unui corn ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 772 | Added by: milanez | Date: 2011-Iun-08 | Comments (2)