19202122232425
2627282930

Banner FCSR

Principala » 2011 » Septembrie » 04

Duminica 4 septembrie 2011,Speranța Raucesti a primit vizita noii înscrise in Divizia D,Vulturul Zanesti ,echipa ce a reușit sa strîngă pana acum 3 puncte,din meciul cu Ozana Timisesti.
 Cu Damian Gheo într-o forma de zile mari ce a reușit sa înscrie de 2 ori în prima repriza și o data în repriza a 2-a,Speranța a cîștigat la scor de tenis acest meci,adică cu 6-0 (2-0 la pauza).Celelalte 3 goluri au fost înscrise de către Chiriac Tudor,Dăscălescu Florin și Paval Ilie.
Primul 11 al Speranței: Tanasa Iulian,Badarau Claudiu,Rosu Costin,Cucos Valerian,Cozma Iry (C),Paval Ilie,Chiriac Tudor,Cosmin Bocăneț,Dăscălescu Florin,Boris Petrescu,Damian Gheo.
Rezerve au fost: Andrei Apostol ( <-> Bocăneț),Tampau Marius ( <-> Boris Petrescu),Leonte Viorel ( <-> Dăscălescu).
 Următorul meci va ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1097 | Added by: milanez | Date: 2011-Sep-04 | Comments (1)