17181920212223
24252627282930
31

Principala » 2011 » Octombrie » 30

Voința Ion Creanga a reușit sa cîștige toate cele 3 puncte în meciul de Duminica 30 Octombrie contra noastră cu scorul de 2-1,după ce Paval Ilie reușise sa deschidă scorul pentru Speranța în prima repriza.
 Dupa o prima repriza dominata categoric de noi,cu un penalty clar neacordat,la scorul de 0-0, in urma unui hen
ț in careu al unui jucator de la Ion Creanga și o sumedenie de ocazii ratate printre care o bara a lui Bocăneț,gazdele au reușit sa restabilească egalitatea în minutul 70, după ce zidul reușise sa respingă inițial o lovitura libera indirecta de la 6 metri de poarta lui Tanasa ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1585 | Added by: milanez | Date: 2011-Oct-30 | Comments (2)