14151617181920
21222324252627
282930

Principala » 2011 » Noiembrie » 21

Speranța Raucesti a învins în deplasare la Brusturi cu scorul de 4-2,(3-1 la pauza) după ce gazdele au reușit surprinzător sa deschidă scorul in minutul 22 prin Ripeanu Gheorghe.
 Golurile victoriei în aceasta penultima etapa a turului de campionat au fost înscrise de către Leonte Viorel (28'),
Dăscălescu (pen,37'),Tampau Marius(40') și un autogol venit la un corner executat de Dăscălescu ce a fost deviat în proprie poarta de un jucator al "Flacarei" (69').
 Primul 11 al Speranței: Tanasa Iulian,Tampa ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1228 | Added by: milanez | Date: 2011-Noi-21 | Comments (2)