24252627282930

Principala » 2012 » Septembrie » 17 » Speranta Raucesti 10-0 LPS Roman
20:27:34
Speranta Raucesti 10-0 LPS Roman

Speranta Raucesti a reusit sa se impuna cu scorul zdrobitor de 10-0 in meciul de Duminica contra celor de la LPS Roman,meciul disputat pe terenul din Raucesti a fost unul usor pentru noi,tinerii jucatori ai oaspetilor neavind inca forta de a pune probleme vreunei echipe in aceasta editie de campionat nu au avut asteptari mari nici de la acest meci si rezultatul este cat se poate de concludent despre desfasurarea partidei.
 Primul 11 aliniat pentru acest meci de catre antrenorul echipei,Agafitei Ioan a fost urmatorul:
Tanasa Iulian,Cozma Iry,Cucos Valerian,Tampau Marius,Andrei Apostol,Boris Petrescu,Paval Ilie,Chiriac Tudor,Leonte Viorel,Alexandrut Tudor,Cristi Calugaru.
 Dupa o prima repriza in care mingea nu a intrat in poarta decat de 2 ori in ciuda nenumaroaselor ocazii ,repriza a doua a adus o avalansa de goluri,Calugaru Andrei (3),Paval Ilie (3),Tudor Chiriac (2),Dediu Cosmin si Leonte Viorel stabilind scorul final 10-0 pentru Speranta.
Categorie: Stiri | Vizualizari: 12099 | Adaugat de: milanez | Raging: 5.0/1