293031

Principala » 2012 » Octombrie » 8 » Bradul Roznov 0-1 Speranta Raucesti
18:41:55
Bradul Roznov 0-1 Speranta Raucesti

Duminica,7 Octombrie Speranta Raucesti s-a deplasat la Roznov pentru a disputa meciul cu numarul 7 al competitiei judetene de fotbal,in compania liderului clasamentului inaintea acestei etape,Bradul Roznov.
 Cu multa munca si daruinta din partea intregii echipe,dupa un meci foarte strans si cu ocazii mari ratate si de-o parte si de alta,printre care o bara a lui Paval Ilie si un penalty aparat de catre Tanasa Iulian in prima repriza,Speranta a reusit sa se impuna prin golul lui Calugaru Ioan in minutul 72.
 Primul 11 aliniat de catre antrenorul echipei,Agafitei Ioan pentru acest meci a fost urmatorul:Tanasa Iulian,Cucos Valerian,Rosu Costin,Cozma Iry,Fermus Adrian,Paval Ilie,Boris Petrescu,Tudor Chiriac,Leonte Viorel,Alexandrut Tudor,Calugaru Ioan.Rezerve au fost Badarau Claudiu,Dediu Cosmin si Apostol Andrei.
Urmatorul meci va avea loc Duminica 14 Octombrie la ora 11:00 pe terenul din Raucesti impotriva celor de la Victoria Horia.
Categorie: Stiri | Vizualizari: 759 | Adaugat de: milanez | Raging: 0.0/0