10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Principala » 2014 » Martie » 17 » Debut cu dreptul:Speranta Raucesti 8-0 LPS Roman
15:04:02
Debut cu dreptul:Speranta Raucesti 8-0 LPS Roman

Returul campionatului județean a debutat Duminica,Speranța a învins LPS Roman cu același scor ca și în tur,adică 8-0.(4-0 la pauza)
 Probabil din cauza frigului foarte pătrunzător ce era la ora meciului la poalele Cetății,dar și prin prisma rezultatului ce contura o victorie clara a noastră,brigada de arbitri a decis sa compreseze cele 90 de minute regulamentare de joc în doar 60,în acestea fiind incluse și minutele de pauza,astfel meciul început la ora 11:00 și s-a terminat la ora 12:00,spre mirarea multor spectatori ba chiar și a jucătorilor.
Energia Pingarati 0-3 Moldova Cordun
Următorul meci al "Speranței" va avea loc Duminica 23 Martie la ora 11:00,în deplasare la Siretul Doljesti.

Categorie: Stiri | Vizualizari: 3488 | Adaugat de: fcsperanta | Raging: 0.0/0