Banner FCSR

Principala » 2010 » Octombrie » 16 » LPS Roman 2-3 Speranta Raucesti
18:52:36
LPS Roman 2-3 Speranta Raucesti

Deplasarea de la Roman a fost una mai grea decat se astepta,gazdele etaland un prim 11 destul de valoros, scorul pauzei fiind de 2-1 in favoarea gazdelor.(primul gol al Sperantei fiind inscris de catre Alexandrut Tudor).In repriza secunda, egalarea a venit in urma unui autogol "reusit" de catre LPS,iar golul victoriei pentru "Speranta" a fost inscris de Tudor Chiriac.
  Primul 11 al Sperantei:
Tanase Iulian,Cozma Iry,Paval Ilie,Cristescu Cosmin,Cucos Valerian,Tudor Chiriac,Tudor Alexandrut,Rosu Costin,Onisei Ciprian,Barbu Marian si Catalin Rusu.Rezerve:Damian Gheo,Tampau Marius si Apostol Andrei.
  Etapa urmatoare Speranta Raucesti sta deoarece adversara ce avea sa o intalneasca,Vointa Dochia,s-a retras din campionat.
Categorie: Stiri | Vizualizari: 747 | Adaugat de: milanez | Raging: 0.0/0