891011121314
15161718192021
22232425262728

Principala » 2010 » Februarie » 22

Speranta Raucesti a reusit sa invinga Stejarul Tibucani cu scorul de 1-0 intr-un meci ce conteaza pentru etapa a 2-a a a returului de campionat judetean 2009-2010.Unicul gol a fost inscris de catre Ursache Ioan cu cateva minute inaintea sfarsitului primei reprize printr-o executie spectaculoasa de la marginea careului de 16m al gazdelor.
Speranta Raucesti a inceput meciul in formula:Tanase Iulian,Barbu Marian,Tampau Marius,Cozma Ioan,Rosu Costin,Onisei Ciprian,Iftode Andrei,Paval Ilie,Sandu Florin,Cristescu Cosmin si Ursache Ioan.
Pe parcursul meciului au mai evoluat :Pavaloaie Sergiu,Baluta Bogdan,Alexandrut Tudor si Damian Gheorghita.
Pentru a vizualiza imagini suprinse in timpul meciului intrati in sectiunea ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 2194 | Added by: milanez | Date: 2010-Feb-22 | Comments (1)