16171819202122
23242526272829
3031

Principala » 2010 » August » 24
Meciul innaugural al echipei Speranta Raucesti in actuala editie de campionat s-a desfasurat Duminica 22-08-2010 ora 11:00 pe terenul celor de la Moldova Draganesti,un teren nou al celor din Tarzia dar cam mic pt o faza de campionat judetean.
 Prima repriza a debutat cu o sumedenie de ocazii la poarta gazdelor dar neconcretizate cu gol si cum in fotbal ocaziile se razbuna echipa gazda a deschis scorul,dar pe un fundal de ocazii din nou ratate de noi intr-un sfarsit am reusit sa egalam,iar pana la finalul primei reprize scorul era 2-1 pt Speranta Raucesti.
Primul 11 al echipei SPERANTA:portar-TANASE,jucatori de camp-BARBU,COZMA,ONISEI,ROSU,CUCOS,CRISTESCU,PAVAL,CHIRIAC,ALEXANDRUT,VICU pe parcursul meciului au mai evoluat PAVALOAIE,GAMAN,DAMIAN                                       &nb ... Citeste mai mult »
Category: | Views: 676 | Added by: valy | Date: 2010-Aug-23 | Comments (0)