16171819202122
23242526272829
3031

Principala » 2011 » Mai » 25

Speranța Raucesti a pierdut în deplasare la Podoleni cu scorul de 3-2 după ce a condus cu scorul de 1-0 și 2-1.Primul gol a venit încă din minutul 2 al partidei,Alexandrut a deschis scorul din interiorul careului mic ,însă oaspeții au reușit sa restabilească după doar 10 minute egalitatea la o gafa a reprofilatului fundas dreapta din inceputul meciului,Damian Gheo.Golul de 2-1 a fost înscris de către Badarau Claudiu care,în urma unei lovituri libere de la peste 30 de metri a trimis mingea în forța în careu,minge care a căzut în fata portarului ieșit la cîțiva metri de poarta,l-a sărit și s-a dus în poarta.Dupa pauza,jucătorii gazda au început sa practice un joc dur,cu intrări grosolane și nenumărate insulte și înjurături la adresa jucătorilor noștri fără nici un fel de reținere,impulsionați fiind poate și de faptul ca arbitrul de centru Toma Ionuț a rămas impasibil la oricare din ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 906 | Added by: milanez | Date: 2011-Mai-25 | Comments (1)