17181920212223
24252627282930
31

Principala » 2011 » Octombrie » 09

Meciul Speranța Raucesti - Avîntul Petricani ce a avut loc Duminica 9 Octombrie la ora 11:00 pe terenul din Raucesti s-a încheiat cu o victorie clara a "Speranței" și anume 5-1 (4-1 la pauza).
 Noile achiziții ale "Speranței" au făcut spectacol în acest meci,Boris Petrescu și Fermus Adrian reușind sa înscrie de cate doua ori,din pasele lui Bocăneț Cosmin si Damian Gheo,acesta din urma punîndu-și și el numele pe lista marcatorilor.
 Oaspetii au reusit golul de onoare in minutul 28 prin Nistor Stefan,la scorul de 3-0 pentru noi.
 Primul 11 al Speranței:Tanasa Iulian,Cucos Valerian,Cozma Iry,Apostol Andrei,Fermus Adrian,Bocăneț Cosmin,Tudor Chiriac,Boris Petrescu,Damian Gheo,Dăscălescu Florin.Rezerve au fost:Paval Ilie (<-> Dascalescu Fl ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1108 | Added by: milanez | Date: 2011-Oct-09 | Comments (4)