14151617181920
21222324252627
28293031

Principala » 2012 » Mai » 15

Speranța Raucesti a înregistrat Duminica în deplasarea de la Horia cea mai usturătoare înfrângere din aceasta ediție de campionat,scorul final fiind 5-0 pentru gazde (0-0 la pauza).
 Cu o echipa lipsita de multi titulari printre care golgheterul Dăscălescu și fundașii Cucos și Apostol, Speranța a început acest meci în formula:Tanasa Iulian,Rosu Costin,Cozma Iry,Badarau Claudiu,Vitali Calistru,Paval Ilie,Fermus Adrian,Chiriac Tudor,Damian Gheo,Tampau Marius,Leonte Viorel.Rezerve au fost:Cojocariu Bogdan și Popa Nicolae.
 Începutul de meci a fost unul catastrofal pentru noi, în minutul 5,Coz ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1517 | Added by: milanez | Date: 2012-Mai-15 | Comments (0)