10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Principala » 2010 » Mai » 1 » Prima infrangere din retur:Spicul Tamaseni 3-2 Speranta Raucesti
21:21:53
Prima infrangere din retur:Spicul Tamaseni 3-2 Speranta Raucesti

Prima infrangere a acestui retur pentru Speranta Raucesti a venit in urma meciului din deplasare de la Spicul Tamaseni,scor 3-2(2-0 la pauza),insa din pacate,arbitrii au pus umarul serios la aceasta victorie a celor de la "Spicul",influentand multe faze,cele mai controversate fiind acordarea unui penalty absolut gratuit gazdelor si anularea pe motiv de offside total eronata la un gol inscris de catre Tudor Alexandrut la scorul de 2-1.
Golurile Sperantei au fost marcate de catre
Iftode ('60) si Alexandrut ('84).
Primul 11 al Sperantei Raucesti:Tanase Iulian,Cozma Iry,Rosu Costin,Onisei Ciprian,Cucos Valerian,Baluta Bogdan,Andrei Obreja,Paval lie,Alexandrut Tudor,Iftode Andrei,Damian Gheo.Pe parcursul meciului au mai intrat Dediu Cosmin si Burlacu Andrei.
Categorie: Stiri | Vizualizari: 1330 | Adaugat de: milanez | Raging: 5.0/1
Total comentarii : 11
11 aLex
-1
eu is din tamaseni si am fost la meci atunci si nu cred ca a fost mana arbitrilor cine e mai bun castiga..asta e succes mai departe

10 valy
0
De la cine am mai luat si noi bataie de la o echipa de franri care mai aveau oleak si mureau pe teren dar sa le multumeasca d-lor arbitri ca i-au facut si pe ei vedete si sunt singura echipa care au reusit sa invinga SPERANTA RAUCESTI in acest retur
RUSINE D-LOR ARBITRI

7 adrian
0
gresesti am fost cel eliminat gratuit...daca e sa facem ceva sa facem si pentru acasa si pentru deplasare ca toti ne plangem de deplasari da de arbitrajul de acasa nu se plange nimeni...nu e ciudat

8 valy
0
pai daca tot sunteti voi atat de tari de ce taceti si nu faceti memoriu catre AJF NEAMT in atentia dl.URZICA si sa-l suspende pe ala care te-a dat afara vreo 2-3 etape

9 valy
0
RUSINE D-LOR ARBIRTI SI VOUA DE LA ADJUDENI CA VA LASATI CALCATI DE NISTE FRAIERI CARE VA FURA DL. ARBITRU CARE NE-A ARBITRAT ASA LA TAMASENI CU EL NO SA RAMANA ASA CUM CREDE DANSUL SI NICI CU DOMNII TUSIERI

3 adrian
0
voi cand ati jucat acasa cu siretul adjudeni si va dat pomana de penalti si jucator eliminat de la adjudeni nu mai strigati rusine domnilor arbitri...