31

Principala » 2010 » Mai » 16 » Speranta Raucesti 1-3 Bradul Roznov
16:10:36
Speranta Raucesti 1-3 Bradul Roznov

Speranta Raucesti a pierdut pe teren propriu meciul contra Bradului Roznov cu scorul de 3-1 dupa ce a reusit sa deschida scorul printr-un gol frumos,de la 20 metri marcat de Ursache Ioan inca din primele 10 minute ale meciului.Oaspetii nu s-au pierdut cu firea si au reusit sa intoarca rezultatul la 2-1 in favoarea lor  inca din prima repriza,acesta fiind si scorul la pauza.In a doua repriza,cea mai mare ocazie a "Sperantei" a apartinut aceluiasi Ursache,la scorul de 3-1 pentru oaspeti cand mingea a lovit bara transversala.
 Primul 11 al Sperantei:Tanase Iulian,Rosu Costin,Cozma Iry(capitan),Iftode Andrei,Tampau Marius(inlocuit cu Damian Gheo in repriza 2-a),Cucos Valerian,Paval Ilie,Cristescu Cosmin,Vlad Andrei,Alexandrut Tudor si Ursache Ioan.Rezerve au fost Damian Gheo si Burlacu Andrei.

Categorie: Stiri | Vizualizari: 632 | Adaugat de: milanez | Raging: 0.0/0