Banner FCSR

Principala » 2010 » Noiembrie » 13 » Victoria Horia 2-2 Speranta Raucesti
20:13:35
Victoria Horia 2-2 Speranta Raucesti

Etapa 13 in ziua de 13 noiembrie se pare ca nu a fost una dintre cele mai norocoase pentru Speranta,deplasarea de la Horia s-a soldat cu un semiesec,2-2 fiind scorul inregistrat la finalul celor 90 de minute ,scorul pauzei fiind de 2-0 pentru Speranta.Cele 2 goluri ale "Sperantei" au fost inscrise de Andrei Apostol si Barbu Marian (pen).
 Primul 11 al Sperantei a fost alcatuit din Tanase Iulian,Cozma Iry,Rosu Costin,Cucos Valerian,Barbu Marian,Apostol Andrei,Onisei Ciprian,Tudor Chiriac,Cristescu Cosmin,Alexandrut Tudor si Damian Gheo.Singura rezerva a fost Tampau Marius.
Urmatorul meci va avea loc Duminica 21 Noiembrie ora 11:00 pe terenul din Raucesti in compania Viitorului Podoleni.
Categorie: Stiri | Vizualizari: 822 | Adaugat de: milanez | Raging: 0.0/0