31

Principala » 2010 » Mai » 5 » Speranta Raucesti 5-0 Victoria Horia
19:55:09
Speranta Raucesti 5-0 Victoria Horia

Meciul dintre Speranta Raucesti si Victoria Horia s-a terminat 5-0 ,scor ce a fost stabilit inca din prima repriza prin golurile lui Iftode Andrei(x3),Cristescu Cosmin si Rosu Costin.Oaspetii puteau sa inscrie si ei golul de onoare ca urmare a unui fault facut de catre Cucos Valerian in careu asupra unui jucator de la Horia ,insa Tanase Iulian s-a impotrivit,aparand penaltyul.
Speranta a inceput meciul in urmatorul 11:Tanase Iulian,Cozma Iry,Tampau Marius,Cucos Valerian,Rosu Costin,Pavaloaie Sergiu,Onisei Ciprian,Paval Ilie,Cristescu Cosmin,Iftode Andrei,Alexandrut Tudor.Pe parcursul celei de-a 2-a reprize au mai intrat Dediu Cosmin,Obreja Andrei,Damian Gheo si Burlacu Andrei.
Urmatorul meci va acea loc Simbata, 08.05.2010, ora 17:00 in deplasare la Vointa Ion Creanga.

0
bravooooooooooooo baietiii........sa va ajute Dumnezeu sa faceti macar un egal la Ion Creanga....bravooo voua baietii tinetio tot asa....Forza "Speranta".....:-d

2 Ciprian
0
Felicitari Speranta!

1 valy
0
si HORIA a fost o alta victima sigura a SPERANTEI
SCORUL final stabilit unca de la pauza putea fi mult mai mare dar ni sa facut mila de cei din HORIA