Victoria Horia 5-0 Biruinta Gheraesti
Vointa I. Creanga 2-3 Energia Girov
Teiul Poiana Teiului 3-0 Bradul Borca

Category: Stiri | Views: 531 | Added by: milanez | Date: 2010-Apr-11 | Comments (0)

Speranta Raucesti a reusit sa treaca de Ozana Timisesti in derbiul local ce conteaza pentru etapa 28 a diviziei judetene de fotbal cu scorul de 4-1(2-1 la pauza).Meciul a inceput bine pentru oaspeti,acestia reusind sa deschida scorul printr-un sut de la aproximativ 25 de metri trimis de catre Boris Petrescu .Egalitatea a fost restabilita printr-un autogol al lui Fermus Adrian ca urmare a unei faze fixe a "Sperantei".Al doilea gol al Sperantei a fost inscris tot in prima repriza de catre Cucos Valerian,celelalte 2 goluri fiind marcate de catre Tudor Alexandrut si
Iftode Andrei(gol dedicat nepotelului sau,Mateo si unei persoane ... Citeste mai mult »