13141516171819
20212223242526
27282930

Principala » 2010 » Septembrie » 05

Deplasarea de la Zimbrul Vanatori a consemnat victoria cu numarul 3 din acest campionat pentru Speranta Raucesti,scorul rezultat in urma celor 90 de minute joc fiind de 3-1 pentru Speranta.
 Meciul a inceput cu o echipa a Sperantei formata din:Tanasa Iulian,Rosu Costin,Barbu Marian,Cozma Iry,Cucos Valerian,Ciprian Onisei,Cristescu Cosmin(inlocuit la pauza c Pavaloaie Sergiu),Paval Ilie (capitan),Vicu Costel(inlocuit in a 2-a repriza cu Damia ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 638 | Added by: milanez | Date: 2010-Sep-05 | Comments (0)

Sambata 03.09.2010 Speranta a facut deplasarea la cei de la Vanatori mult prea increzatori si meciul a debutat cu o suita de ocazii la poarta gazdelor dar neconcretizate pe tabela de baietii nostri si cum ocaziile se razbuna la prima faza a gazdelor acestia au marcat pt scorul de 1-0 scor mentinut si la pauza.A fost un meci slab facut de ambele combatante cu multe faze ,,balbaite,,si cu lipsa de luciditate in ultima faza din fata portii din partea celor de la Raucesti dar cum tot raul e ispre bine am reusit sa iscriem in partea a-2-a in ordine prin CHIRIAC,ONISEI si DAMIAN                               &nbs ... Citeste mai mult »
Category: | Views: 812 | Added by: valy | Date: 2010-Sep-05 | Comments (1)