11121314151617
18192021222324
252627282930

Principala » 2011 » Aprilie » 27

Miercuri 27 aprilie la ora 17:00 pe terenul din Raucesti,Speranta Raucesti a primit vizita ocupantei locului 13,Avîntul Petricani pentru a disputa meciul cu numărul 24 al campionatului județean de fotbal nemțean.
 Meciul a început cum nu se putea mai bine pentru noi,Damian Gheo a deschis scorul cu capul după o centrare de pe dreapta primita de la Chiriac Tudor încă din primul minut de joc,în minutul 7 scorul era deja 2-0 pentru noi ,Alexandrut reușind sa majoreze scorul dupa un contra-atac.Văzîndu-se conduși cu 2-0 încă din primele 10 minute,cei de la Petricani nu se regăseau pe teren,singurele faze de atac purtate de către oaspeti nu i-au dat nici o emoție lui Tanase deoarece au fost blocate foarte bine de către fundașii noștri.
 In minutul 20 ,Alexandrut a dus scorul la 3-0,scorul zdrobitor le-a pus p ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 716 | Added by: milanez | Date: 2011-Apr-27 | Comments (4)