16171819202122
23242526272829
30

Principala » 2012 » Aprilie » 17

Speranța Raucesti a învins Sîmbăta 14 Aprilie pe Spicul Tamaseni cu scorul de 4-3 (0-2 la pauza).Dupa o prima repriza slaba făcută de ai noștri în care oaspeții au reușit sa înscrie de 2 ori în poarta lui Tanasa ,Speranța a reușit în partea secunda sa întoarcă scorul la 3-2 pentru noi prin golurile lui Fermus Adrian,Paval Ilie și Leonte Viorel,mutarea lui Damian în locul lui Chiriac dovedindu-se inspirata,acesta reușind 3 pase decisive în repriza secunda.
 Golul de 3-2 înscris de către Paval Ilie nu a fost de ajuns pentru a ne asigura victoria,cei de la Tamaseni nu au renunțat atît de ușor la cele 3 puncte și au reușit sa egaleze scorul la 3,însă golgheterul echipei,Dăscălescu Florin a reușit în cele din urma golul de 3 puncte,ace ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1273 | Added by: milanez | Date: 2012-Apr-17 | Comments (0)