15161718192021
22232425262728
2930

Principala » 2013 » Aprilie » 19

Meciul împotriva liderului clasamentului,Cetatea Târgu Neamț,a fost adjudecat de oaspeți cu scorul de 3-1 (2-1 la pauza) cu toate ca Speranța reușise sa deschidă scorul în minutul 17 prin Leonte Viorel,care a trimis mingea în poarta din 3 metri la o respingere a portarului Apetrei după un șut al lui Călugăru.
 Cei de la Cetatea au reușit sa egaleze după un penalty acordat foarte ușor la care nici oaspeții nu se așteptau și a fost transformat în minutul 27 de către Zavate.Cu toate ca erau în inferioritate numerica după eliminarea lui Usturoi la o faza în care se presupune ca a lovit ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1002 | Added by: fcsperanta | Date: 2013-Apr-19 | Comments (0)