15161718192021
22232425262728
2930

Principala » 2013 » Aprilie » 24

Deplasarea de la Negrești a adus înfrângerea cu numărul 4 din acest campionat pentru "Speranța", Biruința a reușit  sa se impună cu scorul de 2-1 (0-1 la pauza).
 Meciul începuse bine pentru noi, Dăscălescu a reușit sa deschidă scorul în minutul 14 printr-o scăriță de efect în situație de unu la unu cu portarul advers,gazdele au trecut în nenumărate rânduri pe lângă egalare,cele mai mari ocazii fiind la un șut din afara careului care a lovit bara transversala și un penalty dictat de către centralul Toma pentru un henț în careu al lui Fermus,penalty ce a fost ulterior aparat d ... Citeste mai mult »
Category: Stiri | Views: 1538 | Added by: fcsperanta | Date: 2013-Apr-24 | Comments (0)